O NAS

IRWIN Innowacja

Określenie „innowacyjność” najlepiej charakteryzuje firmę Irwin. Już od ponad 100 lat jest to koncepcja, która przenika kulturę firmy IRWIN i napędza wszystkie nasze działania. Począwszy od roku 1885, w którym opracowano nowoczesne wiertło do drewna IRWIN, poprzez wprowadzenie szczypców Vise-Grip, wierteł płaskich Speedbor, pił ręcznych Jack, ścisków QuickGrip, Irwin jest bezspornym liderem w branży, tworzącym doskonałe narzędzia dla profesjonalnych użytkowników.

Nasze pełne pasji zaangażowanie w opracowywanie nowych produktów jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników –

profesjonalnych fachowców. Specjalny zespół inżynierów IRWIN (IRWIN Impact Team) odwiedza miejsca budowy i warsztaty, aby na miejscu dowiedzieć się, jak udoskonalić nasze produkty, aby można było pracować efektywniej i łatwiej.

Fachowa wiedza z pierwszej ręki jest fundamentem procesu rozwoju produktu, w który zaangażowane są zespoły inżynieryjne, marketingowe i produkcyjne IRWIN, aby nieustannie dostarczać nowe i ulepszone narzędzia. Przy wsparciu naszych nowoczesnych fabryk zlokalizowanych na całym świecie oraz partnerów handlowych, IRWIN wyznacza standard profesjonalizmu w branży narzędziowej.

Proces innowacji rozpoczyna się i kończy u profesjonalnego użytkownika. Zaczynając zbierania od uwag na temat produktu poprzez rozwój produktu, do jego dystrybucji i użytkowania, naszym celem jest dostarczanie narzędzi wysokiej jakości, które spełnia wysokie oczekiwania najsurowszych krytyków – profesjonalnych fachowców.

IRWIN Innowacja

item9 item7 item6 item5 Vise-Grip