O NAS

Historia IRWIN

Innowacja IRWIN

  TruckCollage
 

IRWIN NA GIEŁDZIE

 

Jako część amerykańskiego koncernu NewellRubbermaid, Irwin korzysta z finansowej i systemowej pomocy globalnego dostawcy dóbr konsumpcyjnych, którego roczne obroty sięgają 8 miliardów USD. Korzystając ze wsparcia NewellRubbermaid możemy, bardziej niż kiedykolwiek, rozwijać się i inwestować w nowe produkty.

 

Więcej informacji na stronie NewellRubbermaid

 
 
item19

Irwin Industrial Tools produkuje i dostarcza wysokiej jakości narzędzia ręczne i osprzęt do elektronarzędzi dla profesjonalistów, którzy wymagają narzędzi wydajnych i trwałych. Marki skupione w Irwin Industrial Tools są znane i zajmują w branży wysoką pozycję. Są to m.in. Irwin®, Vise-Grip®, Jack®, Quick-Grip®, Speedbor®, Strait-Line®, Unibit®.

Już od ponad 100 lat firmę Irwin najlepiej charakteryzuje określenie „innowacyjność”. Począwszy od roku 1885, w którym opracowano nowoczesne wiertło do drewna IRWIN poprzez wprowadzenie szczypców Vise-Grip, wierteł płaskich Speedbor, pił ręcznych Jack, ścisków QuickGrip, Irwin jest bezspornym liderem w branży, tworzącym doskonałe narzędzia dla profesjonalnych użytkowników.

Nasze pełne pasji zaangażowanie w opracowywanie nowych produktów jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników – profesjonalnych fachowców. Specjalny zespół inżynierów IRWIN odwiedza miejsca budowy i warsztaty, aby na miejscu dowiedzieć się, jak udoskonalić nasze produkty, aby można było pracować efektywniej i łatwiej.

Od projektu nowego produktu, do przekazania go do rąk fachowca, IRWIN jest wszędzie tam, gdzie uczysz się, pracujesz, bawisz się i kupujesz. To zaangażowane jest widoczne we wszystkim, co robimy. -